Juste

Makiažas

Makiažas

Makiažas

Kartais makiažas yra pagrindinis moters išvaizdos ingredientas, o kartais tik švelnus prieskonis. Svarbu sukurti individualumą, o receptas kiekvienai moteriai yra vis kitoks.

Makiažo meistras, žvelgdamas į jūsų odos, plaukų, akies rainelės spalvą, nustato kokios spalvos šiltos ar šaltos jums tinkamiausios. Makiažui naudojamos spalvos turi derėti tarpusavyje ir pereidamos iš vienos į kitą sukurti vis naują pojūtį.

Dirbu su profesionalia prancūziška kosmetika MAQPRO. Pagal Jūsų poreikį parinksime tinkamiausią dieninį, vakarinį, proginį arba foto makiažą. 

„MaqPro Paris“ – prancūziškas revoliucinis vardas dekoratyvios kosmetikos rinkoje, jau spėjęs užvaldyti profesionalų ir makiažo gerbėjų širdis pasaulyje ir Lietuvoje! „MaqPro Paris“- didžiuojasi galėdami pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės rankų darbo kosmetiką, sudėtyje neturinčią parabenų, gaminamą iš gryniausių ir natūraliausių pigmentų, netestuotą ant gyvūnų.

Tai pirmasis ir iki šiol vienintelis kosmetikos prekinis ženklas, gavęs „Origine France Garantie“  sertifikatą, garantuojantį, kad visi produktai yra pagaminti būtent Prancūzijoje ir užtikrinantį aukščiausią prancūzišką kokybę.

Kolekcija pagaminta pagal specialų užsakymą būtent Lietuvai, sukurta atsižvelgiant į lietuvaičių spalvinius tipus ir stilių.

MAQPRO dekoratyvinė kosmetika ir specialieji efektai yra profesionalios paskirties priemonės naudojamos daugelyje teatro, kino ir TV grimerių. Daugelis Holivudo filmų, tame tarpe ir “Hju Glaso legenda” (“The Revenant”), “Sostų karai” (“Game of Thrones”), “Galaktikos sergėtojai” (“Guardians of The Galaxy”), “Kortų namelis” (“House of Cards”) ir kiti, buvo filmuojami grimuojant MAQPRO priemonėmis.

Makiažas yra menas išryškinti gražiausius veido bruožus ir atskleisti kiekvienos moters individualumą.
Dirbu tik su profesionalia prancūziška le maquillage professionnel ir  Make Up Forever kosmetika
Makiažas jūsų pasirinkimui:

  • Dieninis/Dalykinis makiažas,
  • Vakarinis/Proginis makiažas,
  • Dūminis makiažas,
  • Foto makiažas,
  • Fashion makiažas,
  • Vestuvinis makiažas,
  • Brandžios moters makiažas.

Makiažo kaina 35 EUR