Juste

Microblading antakių plaukeliai

Microblading antakių plaukeliai

Microblading antakių plaukeliai

Microblading antakių plaukeliai. Microblading atsirado Azijoje prieš 20 metų. Microblading tai technika, kurios metu yra naudojamas labai plonas pieštukas, kuris turi nuo 12-os iki 15-os adatėlių, kurių paskirtis įvesti pigmentą į antakių odą. Pjūvis, kuris jaučiamas dažnai apibūdinamas kaip nedidelis pjūvis popieriuje. Šis būdas stebina tuo, kad jis sukuria netikrus antakių plaukelius, kurie atrodo labai natūraliai. Pirmiausia, atsirado  1D būdas, kuris antakius vaizdavo viena kryptimi, vėliau 3D ir 6D, kuris antakių plaukelius vaizdavo dar relistiškiau keliomis kryptimis.

Su pieštuku skirtu microblading procedūrai yra piešiami antakių plaukeliai, kurie atrodo kaip natūralus jūsų plaukas, tačiau pigmentas yra įvedamas į odą panašiu būdu kaip tatuiruotės, nors ir ne taip giliai.

Pigments išlieka nuo 1 ik 3 metų.

Microblading antakių plaukelių piešimo procedūra netrunka labai ilgai. Tai įprastai trunks apie 30 minučų, tačiau kitas laikas išnaudojamas procedūros aptarimui, formos pasirinkimui bei nuskausminimui.

Antakių spalva po microblading  procedūros bus ryški, tačiau po savaitės ji praras apie 30-40 proc. spalvos. Prieš microblading antakių plaukelių piešimo procedūrą patariama nenaudoti Retinol-A arba aspirino, nes šios medžiagos gali sukelti didesnį kraujavimą.